Библиотека - ОШ Бранко Радичевић
Велика Моштаница

Претраживање

Постоје два метода доступна за претраживање каталога библиотека.

Прва је ПРЕТРАГА, што је најједноставнији метод у каталогу претраживања, само унесите било коју кључну реч, која може бити садржана у насловима докумената, називу аутора или субјектима. Можете да упишете и више од једне кључне речи и проширите резултате претраге.

Напредна претрага, омогућава вам да дефинишете кључне речи у специфичним областима. Ако желите да ваше кључне речи буду само у наслову, онда упишите кључну реч у пољу Наслов и систем ће претражити само Наслове, а не друга поља. Поље Локација вам омогућава да смањите резултате претраге по одређеној локацији, тако да само колекција која постоји на одабраној локацији бива претражена.

Напредна претрага

Лиценца

Овај софтвер је објављен као GNU GPL Лиценца и преуређен за потребе ОШ "Бранко Радичевић" у Великој Моштаници.